logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Süzz Limon Aktif Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Süzz Limon Aktif Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kgAdet Fiyatı : 94,96 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 379,80 TL
Birim Fiyat: 94,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süzz Limon Aktif Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Üstün formülü ile yüzeylerdeki aktif maddeleri, kurumuş inatçı yağları ve yemek kalıntılarının temizler. PH değeri ile formüle edilen Süzz Aktif Bulaşık Deterjanı cilde uyum sağlar ve tahriş olmasını engeller.
Kolay durulanan ve leke bırakmayan bulaşık deterjanı mükemmel temizlik sağlarken aynı zamanda hoş Kokusu ile de ferahlık etkisi yaratır. Yağlara karşı iki kat güçlü üstü formülü ile klasik ve limon kokulu çeşitlere sahiptir.
Aktif temizleme gücü ile birkaç damla da da bulaşıkları temizleme ve yağları gidermede etkilidir.  İnatçı yağ ve kir lekelerini gidermek için özel olarak formüle edilen  Bulaşık Deterjanı aktif maddeleri sayesinde bulaşıklarda nişasta ve protein artıklarını da kolaylıkla yok eder.
Tencere ve tava gibi bulaşık makinesine sığmayan mutfak gereçlerini güçlü formülü ile kısa sürede mükemmel bir hijyene kavuşturur. Kurumuş lekelerden yağlı bulaşıklara kadar her türlü zorluğa karşı eşsiz bir konfor sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.