logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pril Limon 675 g

Pril Limon 675 g

75 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 7,50 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 150,10 TL
Birim Fiyat: 7,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pril Limon 675 g

Pril Max Jel Limon 720 Gr

Son derece güçlü bir formül ile üretilmiş olan Pril Max Jel Limon bulaşıklarda beklentinizi karşılayabilen bir sonuç elde etmenizi sağlar. Kısa sürede bulaşıkların tamamını yıkamanızı sağlayabilecek ürün bol köpüklü bir bulaşık suyu hazırlamanızı kolaylaştırıyor. Az miktarda kullanım dahi yeterli köpük miktarına ulaşmanızı sağlayabilir.

Pril Max Jel Limon beklemiş ve kurumuş bulaşıklar üzerinde de etkili. Zorlu kirleri sıcak suda bekletmenize gerek kalmadan yok etmenizi sağlayan ürün işyerlerinde de kullanıma uygun.

Ambalaj içerisinde 720 gr ürün bulunuyor. Bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sadece tek tıkla evinizin ve işyerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir, ürünlerin kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.