logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (S-M) 261-320 1 kg

Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (S-M) 261-320 1 kgAdet Fiyatı : 257,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1469,40 TL
Birim Fiyat: 244,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (S-M) 261-320 1 kg

Öncü Siyah Zeytin Kalibre

Öncü Siyah Zeytin Kalibre harika lezzeti ve kalitesi ile sofraların favorisi olmaya aday. Harika bir lezzet seviyesine sahip olan bu zeytinlerin özellikle Akdeniz ve Ege’nin harika zeytin bahçelerinden hasat edildiği ve harika kalitesi ile de göz doldurduğu fark ediliyor.

Zeytin tarımı konusunda dünyanın adından sıkça söz ettiren ülkelerinden biriyiz. Bu minvalde elde edilecek olan nitelikli ürünlerin lezzeti ve rayihasının büyüleyici olması hiç de şaşırtıcı değil! 

Hasat adımından başlayarak zeytinlerin tatlandırılmasına kadar her alanda muhteşem bir özen gösteriliyor. Öncü en doğal ve geleneksel ürünlere en nitelikli şekilde ulaşmanız için fırsat sunuyor!

Siyah zeytin tatlandırma sürecinde özellikle doğal adımlar uygulanıyor. Geleneksel yöntemlerin kullanılmasına önem veren kişilerin gönül rahatlığı ile tercih edeceği seçeneklerdendir. Vitamin ve mineral deposu olan zeytin özellikle kahvaltıların vazgeçilmez parçasıdır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.