logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (L-XL) 201-260 1 kg

Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (L-XL) 201-260 1 kgAdet Fiyatı : 333,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1899,00 TL
Birim Fiyat: 316,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (L-XL) 201-260 1 kg

Öncü Siyah Zeytin Klb

Zeytin tutkunlarına eşlik eden pek çok alternatif mevcut. Başta siyah ve yeşil olarak ayrılanlar öne çıkmıştır. Geleneksel olan siyah zeytinler, kahvaltı masalarının olmazsa olmazları arasında. 

Öncü siyah zeytin klb 201 – şeklinde sık sık tüketenlere sergilenir. Salamura olan özel kavanozu ile temin edilir. Zeytinsiz kahvaltı yapmayanlar tercihini bu özel kavanozdan yana yapabilir. 

Tercihiniz üzerine zeytinleri kavanozundan çıkararak servise hazırlayabilirsiniz. Örneğin zeytinyağı ile hoş bir karışım elde edilebilir. Üzerine limon dilimleri ekleyerek kahvaltı masalarının göze hitap etmesini sağlayabilirsiniz. 

Öncü siyah zeytin sık sık tüketenlerin dikkatinden kaçmıyor. olacak şekilde paketlenen zeytinler, salamura ile sergilenir. Nasıl saklamanız gerektiği açıkça ifade edilmiştir. Böylece uzun vadede kullanmanız yani sofralarınıza servis etmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda hamur işleri ya da salatalar için kullanılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.