logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Nane 75 g

Deva Nane 75 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Nane 75 g

Deva Nane 75 Gr

Nane baharatlar içerisinde en net aroması ve muhteşem dokunuşları ile dikkat çekmektedir. Nane hem çorbalarda hem de yemeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra geleneğimizin olmazsa olmazı olan nane limon çayının dahi en önemli bileşenidir. Deva markası bu ürünün üretimi sırasında sağlık koşullarının muhafaza edilmesinden başlayarak en kaliteli seçeneğin ortaya koyulmasına kadar birçok alanda dikkatli işlem gerçekleştirir.

Nane aroması Anadolu kültürünün olmazsa olmazlarındandır. Salatalarınızda, yemeklerinizde aromanın pekişmesini sağlamak için ilk olarak elinizin gitmesi gereken unsur Devam Nane olacaktır. Taze nanelerin yetiştirilip kurutulmasana kadar büyük bir özen ile işlem gerçekleştiren bu firma sayesinde yemekleriniz çok daha muntazam bir lezzet kazanacaktır.

Deva Nane 75 Gr paketler üzerinden siparişe açılmıştır. Bizim Toptan aracılığı ile dilerseniz toptan biçimde de nane satın alımı yapabilirsiniz. Hem tekli hem de çoklu satın alım yapacak olan kişilerin piyasa standartlarına kadar çok daha uygun fiyattan istifade edebilmesi için gerekli alt yapı sağlanmıştır. Siparişinizi tamamladıktan sonra evinize kadar servis yapılacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.