logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Kuş Üzümü 40 g

Bağdat Kuş Üzümü 40 gAdet Fiyatı : 28,90 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 433,50 TL
Birim Fiyat: 28,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Kuş Üzümü 40 g

Bağdat Kuş Üzümü 40 Gr

Bağdat kuş üzümü birçok yemeğe enfes lezzet ve renk katmasıyla bilinir. Zeytinyağlı dolmaları, sarmaları, kekleri, kompostoları, aşure ve tatlıları zenginleştirir. Tamamen doğal olarak işlenip satışa sunulur Bağdat kuş üzümü. 

Bağdaş kuş üzümünü eşsiz kılan enfes kuş üzümlerinin kurutulmasıdır. Bağdat kuş üzümü kaynatılarak da içilebilir. Damaklarda güzel bir tat bırakır. Bağdat kuş üzümü sevenleri onsuz sarma ve kek yemek istemezler. Sevenleri bu tadı hemen tanır. 

Bağdat kuş üzümü mutfakların olmazsa olmazıdır. Birçok yemeğe ve tatlıya koyuldukları an bambaşka lezzet katar. Bağdat kuş üzümü sevenler aşure ve komposto gibi tatlar yapacakları zaman elleri bağdaş kuş üzümüne gider. 

Bağdat kuş üzümü yoğun aroma vererek katıldığı her şeye güzel lezzet katar. Sevenlerinin vazgeçmesi oldukça zordur. Bağdat kuş üzümü oldukça da lezzetlidir. Enfes kokusu sayesinde de yemeklerin eve tatlıların mis gibi kokmasını sağlar. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.