logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Köfte Harcı 82 g
  • resm Knorr Köfte Harcı 82 g

Knorr Köfte Harcı 82 g


3 Adet üzeri 25,5 TL

Adet Fiyatı : 26,50 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 306,00 TL
Birim Fiyat: 25,50 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 1224,00 TL
Birim Fiyat: 25,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Köfte Harcı 82 g

Knorr Köfte Harcı 85 Gr

Köftenin en lezzetli haline ulaşabilmek için özenle hazırlanan Knorr Köfte Harcı herkesin damak tadına uygun baharat çeşitlerini buluşturuyor. Birbirinden leziz köfteler hazırlamak için tek yapmanız gereken bu ürünü karışıma eklemeniz olacak. Bayat ekmek parçaları ile birleşen bu lezzet eşsiz bir şölene dönüşüyor.

Knorr Köfte Harcı besleyicilik özelliğine de sahip. Her 100 gram üründe 65,27 mg karbonhidrat, 12,70 mg protein ve 3,36 mg yağ bulunuyor. Harcı farklı yemekler hazırlamak için de kullanabilirsiniz.

Bizim Toptan İnternet mağazasının baharat kategorisinde yer alan köfte harcı 12 adetlik paket şeklinde kullanımınıza sunuluyor. Her paket 85 gr köfte harcı içeriyor. Hazırladığınız yemekleri daha leziz kılmak için kullanabileceğiniz çok sayıda ürün Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.