logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Kimyon 75 g

Bağdat Kimyon 75 gAdet Fiyatı : 49,90 TL
Koli Fiyatı (14 Adet) : 698,60 TL
Birim Fiyat: 49,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Kimyon 75 g

Bağdat Kimyon 75 Gr (15 Adet)

Bağdat kimyon çok uzun yıllardan beri mutfaklarımızda yer alır. Bağdat kimyon kullanım alanı açısından oldukça zengin bir baharattır. Bu kimyon mutfakların olmazsa olmazıdır. Yemeklere kattığı lezzetle severek kullanılır. Sevenlerinin bu baharattan vazgeçmesi oldukça zordur. 

Bağdat kimyon sevenler bu tadı hemen tanırlar. Birçok yemeğin, mezenin ve salataların içine konur. Özellikle köfte, kuru fasülye ve pilavlara verdiği eşsiz lezzetle bilinir. Turşuların içine de koyularak lezzet zenginliği katar. 

Bağdat kimyon sevenleri tarafından vazgeçilmesi zor bir baharattır. Koyulduğu salata, yemek ve mezelere yoğun lezzet katarak favori baharatlar arasına girer. Bağdat kimyon keskin kokusuyla ağızları sulandırır. 

Bağdat kimyonla yapılan köfteler kendisini hemen belli eder. Tadı ve kokusu eşsiz olur. Hoş bir tadı vardır bu baharat ile yapılan yemeklerin yedikçe yiyesi gelir insanın. Bağdat kimyon mutfaklarımızda severek kullanılan bir baharattır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.