logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Pul Kırmızı Biber 80 g

Bağdat Pul Kırmızı Biber 80 gAdet Fiyatı : 43,90 TL
Koli Fiyatı (14 Adet) : 614,60 TL
Birim Fiyat: 43,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Pul Kırmızı Biber 80 g

Bağdat Pul Kırmızı Biber 80 Gr.

Baharatlar, çeşitli bitkilerden üretilen, aromatik ve renk veren lezzetlendirici ürünlerdir. Çeşitli aromalara sahip baharatlar üretilebilir. Kültürel olarak yaygın kullanımı olan baharatlar genelde acıdır.

Pek çok turistin, gurmenin, küçük, büyük pek çok kişinin en sevdiği lezzetlerdendir pul biber. Bulunduğu yemeğe hem renk verir hem de yemeğin aromasını çeşitlendirir.

Bağdat Pul Kırmızı Biber, seçkin tarlalarda yetişen, kaliteli kırmızı biberlerden üretilir. Mezelere, yemeklere, kısacası tatlı olmayan her şeye eklenebilir. Sıklıkla çeşitli et yemeklerinde kullanılır. Acı severlerin favori baharatıdır. Türk mutfağında pek çok üründe kullanılır. Pek çok kişinin damak tadına hitap eder, lezzet şöleni yaratır.

Bağdat Pul Kırmızı Biber 80 Gr, lezzetli, özenle seçilen kırmızı biberlerden üretilir. Kırmızı biberler kurutulduktan sonra parçalanır. İsottan farkı biberlerin sadece dış kısmının kullanılmasıdır. Tercih edilen kırmızı biber çeşidi de değişebilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.