logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Hindistan Cevizi 50 g

Bağdat Hindistan Cevizi 50 gAdet Fiyatı : 32,90 TL
Koli Fiyatı (14 Adet) : 460,60 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Hindistan Cevizi 50 g

Bağdat Hindistan Cevizi 50 Gr (15 Adet)

Tropik ürünler arasında olan Hindistan cevizi, Endonezya kültüründen geliyor. Beyaz renkli ürün, ülkemizde başta tatlılar olmak üzere pek çok lezzete katılıyor. Gerek tat katmak gerekse süslemek için tercih edilmekte.

Bunun için isteyenler Bagˆdat hindistan cevizi 50gr tercihinde bulunabilir. Sık sık tüketenler için 50 gr olarak sergilenenler öne çıkmıştır. Ve paketinden istediğiniz kadarını kullanarak gerisini saklamanız mümkün olacaktır.

Bagˆdat hindistan cevizi öncelikle tatlıların yapım aşamasında temin edilir. Tat kattığı için çoğu tarifte boy gösterir. Haricinde süslemelerde de öne çıkmıştır. Beyaz ve tane tane oluşu ile öne çıkmıştır.

Özel bir aromaya sahip olan Hindistan cevizi, sadece tatlı yapımı için kullanılmaz. Farklı olarak çorbalara dahi ekleyenler mevcut. Makarnalardan salatalara kadar kullanım alanı bir hayli fazla. Hal böyle olunca her mutfakta yer alan ürünler arasına katılmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.