logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çizmeci Time Rollstick 108*6 g
  • resm Çizmeci Time Rollstick 108*6 g

Çizmeci Time Rollstick 108*6 g

3 Adet üzeri 60,1 TL

Adet Fiyatı : 64,15 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 480,78 TL 513,22 TL
Birim Fiyat: 60,10 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Rollstick 108*6 g

Çizmeci Time Rollstick

Rulolardan hoşlanıyorsanız o zaman çizmeci time rollstick ürününden satın alabilirsiniz. Genel olarak bir atıştırmalık olarak tüketilen ruloları isterseniz kahve yanında da servis edebiliyorsunuz. İçerisinde çikolata dolgusu bulunuyor. Çocuklar tarafından da, yetişkinler tarafından da tercih edilen bir ürün olduğunu görebiliyorsunuz. Ağızda dağılan yapısı ile 5 çaylarının aranan ürünüdür.

Eğer ki ürünü satın almak istiyorsanız kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile yedirebiliyorsunuz. Türk sermayesinden olan ürün sayesinde Türk ekonomisine de katkı sağlama şansını elde edebiliyorsunuz. Ürünün tadı da oldukça iyidir.

Öncelikle ürünü satın alabilmek için markete gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Bunun yerine internet alışverişi de yapabiliyorsunuz. Üstelik Bizim Toptan sayesinde çok daha uygun bir ödeme yapacağınızı görebiliyorsunuz. Satın alım işlemlerinden sonra 3 gün içerisinde ürünleri teslim etme hakkına sahipsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey tam sipariş sağlamaktır. 250 TL ve üzerindeki alışverişleriniz için de kargo ücreti ödemek durumunda kalmıyorsunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.