logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bingo Bulaşık Deterjanı Limon 4 kg

Bingo Bulaşık Deterjanı Limon 4 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bingo Bulaşık Deterjanı Limon 4 Kg

Bingo bulaşık deterjanı tabaklarda, çatallarda ve bilumum tüm gereçlerinizde meydana gelecek puslu görünümü engelliyor. Özel bir içerik ile üretilmiş olması bu denli çok tercih edilmesinin en önemli sebebi. Bulaşık makinelerinin sergilediği performansın belirleyicisi olan deterjanları serken siz de oldukça dikkatli hareket etmelisiniz!

Bingo hem sağlık koşullarından hem de kalite kontrollerinden geçirilmiştir. Bu nedenle kullanım konusunda sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek herhangi bir aksaklığın meydana gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bingo Bulaşık Deterjanı Limon 4 Kg şeklinde satışa oldukça uygun fiyatlar ile sunulmuştur. Toptan ve perakende satış alternatifleri de bulunuyor. Kullanım şeklinize ve ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.

Bizim Toptan sizin için en uygun fiyatları bir araya getirmiştir. Özellikle satın alım sürecinde kaliteden taviz vermeden güvenilirliği muhafaza eden bir platform arıyorsanız Bizim Toptan sizin için en uygun seçenek olacak! Bulaşık deterjanları konusunda hem toplu alım hem de tekli alımda piyasada bu denli uygun fiyatlı satın alım yapabileceğiniz farklı bir platform bulamayacağınızı da belirtmeliyiz!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.