logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Un 5 kg

Besler Mutfak Un 5 kgAdet Fiyatı : 79,25 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 237,75 TL
Birim Fiyat: 79,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Un 5 kg

Besler Mutfak Un 5 Kg

Her türlü hamur işinde kullanabileceğiniz Besler Mutfak Un topaklanmadığı için tariflerinizi daha kolay hazırlamanızı sağlar. Kek, kurabiye, börek, poğaça ve daha pek çok tarifin lezzetini ikiye katlayan ürün çorba çeşitlerine kıvam kazandırmak için de tercih edilebilir. Aynı zamanda kendi damak tadınıza uygun ekmek çeşitlerini hazırlamak için de bu ürünü kullanabilirsiniz.

Besler Mutfak Un hijyenik, sağlıklı ve güvenilir bir üründür. Ağzı kapalı olacak şekilde, kokudan ve nemden uzak bir ortamda muhafaza edilmesi halinde, raf ömrü boyunca taze kalır.

Ambalaj içerisinde 5 kg un bulunuyor. Bizim Toptan güvencesiyle üretilen Besler Mutfak Un hazırladığınız her tarifin lezzetini daha da güçlendirecektir. Bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının un kategorisini tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.