logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Un 2 kg

Besler Mutfak Un 2 kgAdet Fiyatı : 34,25 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 205,50 TL
Birim Fiyat: 34,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Un 2 kg

Besler Mutfak Un 2 Kg

Topaklanmayan ve lezzetiyle hazırladığınız tarifleri taçlandıran Besler Mutfak Un tüm hamur işi tariflerinde kullanılabilen, kalite düzeyi yüksek bir un çeşididir. Askorbik asit ve buğday unu içeren ürün sadece hamur işlerinde değil yemeklerde ve çorbalarda da güvenle tercih edilebilir.

Besler Mutfak Un besleyici ve doyurucu bir undur. Bu ürünü özellikle kek ve kurabiye tarifleriniz için kullanabilirsiniz. Tariflerinizi hazırlarken ortaya çıkacak olan sonuçtan tedirgin olduğunuz zamanlar artık geride kaldı. Tariflerinizin ana malzemesi olan un artık Besler markası ile farklı bir anlam kazanıyor.

Bizim Toptan güvencesiyle üretilen un son derece kalitelidir. Bizim Toptan güvencesiyle temin edebileceğiniz Besler un 2 kilogramlık özel ambalajında tüketime sunuluyor. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının un kategorisinde yer alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.