logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sprite Kutu 330 ml 24'lü

Sprite Kutu 330 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 480,00 TL
Birim Fiyat: 20,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sprite Kutu 330 ml 24'lü

Sprite Kutu 330 ML

1961 yılından beri üretilen Sprite markasının en özel ürünlerinden birisi de Sprite gazozu. Ülkemizde gazozun ne kadar çok talep gördüğünü belirtmemize gerek bile yok. Sprite markası da bu alanda en çok tercih edilen markalardan birisi.

330 ml’lik teneke kutularda satışa sunulan Sprite, son kullanma tarihine kadar lezzetini ve tazeliğini koruyor. Üstelik limon ve misket gazozu aromalı. İster yemek aralarında, ister ara öğünlerde, sıcak yaz aylarında her yaştan insanca keyifle tüketilebilecek lezzeti doyumsuz bir içecek bu.

24 adetlik kolilerde Bizim Toptan internet mağazasından gazoz kategorisine girip, dilediğiniz kadar sipariş vererek, çok özel ödeme seçenekleri ile sahip olabilir ve aile boyu canınız çektiği an keyifle tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.