logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Schweppes Mandarin 250 ml 24'lü

Schweppes Mandarin 250 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Schweppes Mandarin 250 ml 24'lü

Schweppes Mandarin 250ml Koli (24 Adet)

Herkes lezzetli içeceklerle serinlemenin keyfini sıcak havalarda yaşamak ister. Schweppes Mandarin size bu keyfi soluksuz yaşatacak ve sizi güneşin hararetinden kurtulup, buz gibi bir havaya sokacak.

Schweppes Mandarin ile yoğunlaştırılmış mandalina aromasını ilk yudumunuzda rahatlıkla alabilirsiniz. Böylece kış meyvesini yazın yiyebiliyormuş ayrıcalığını içinizde hissedeceksiniz. Yazın ferahlarken, kışın en sevilen meyvelerinden birisi olan mandalinanın tadı damağınızda kalacak.

Serinlemenin yanında yiyeceklerinizin yanında bir şeyler içmek istediğinizde de lezzetiyle size ortak olacak Schweppes Mandarin, her durumda imdadınıza yetişiyor. Aromalı içeceklerde en orijinal seçeneklerinizden biri olarak sizi bekliyor.

Schweppes Mandarin 250 ml tam da bir şeyler içmeye ihtiyacınız olduğunda tek içimlik boyutuyla size yetecek. Hem serinliğinizi hem de sıvı ihtiyacınızı Schweppes Mandarin ile karşılamış olacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.