logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Saray İyotlu Tuz 750 g

Saray İyotlu Tuz 750 g


Adet Fiyatı : 2,05 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 61,51 TL
Birim Fiyat: 2,05 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saray İyotlu Tuz 750 g

Saray İyotlu Tuz 750 Gr

Yemeklerin tadı, tuzundan gelmez mi? Doğru oranda bir tuz eklenmediği sürece yemeğe lezzetli demek mümkün mü? İşinin ehli olan ev hanımları elbette ki tuzsuz yemeğin hiçbir anlamı olmadığını bilir. Ancak, sıradan bir tuz kullanmak da sağlığınıza zarar verecektir. O nedenle Saray iyotlu tuz en ideal seçenektir.

Yemeklerinizi tamamlamak için yeterli miktarda tuz kullanın. Yoksa, yapmış olduğunuz yemek, vermiş olduğunuz emek tamamen çöp olacak. Her zaman misafirleri ve sevdikleri için en iyisini düşünen anneler yemeklerin tadının da neyden kaynaklandığını gayet iyi biliyor.

Saray iyotlu tuz 750 gr paketler halinde evlerinize misafir oluyor. İster ambalajından kullanın ister yeni bir kavanoz içine aktarın. Tazeliğini koruyan yapısı sayesinde uzun süre kullanım ömrü var. Yemekleriniz her daim lezzetli olacak.

Yemek yaparken önemli olan malzemelerdir. Özellikle de baharatlar, salça ve tuz üçlüsü. Bu üçlüden en önemlisi tuz. Azı da, çoğu da yemeğin kendini göstermesine engel. O nedenle tuz kullanırken iyotlu olanı her zaman avantaj sağlayacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.