logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Billur İyotlu Tuz 1,5 kg

Billur İyotlu Tuz 1,5 kgAdet Fiyatı : 37,90 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 547,50 TL
Birim Fiyat: 36,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Billur İyotlu Tuz 1,5 kg

Billur I·yotlu Tuz 1.5 Kg

 

Tuz denilince akla gelen markaların başında Billur geliyor. Nitekim uzun yıllardır üretim yapan ünlü markalardan bir tanesidir. Bundan dolayı tüm marketlerde sergilendiği açık durumda. Örneğin Bizim Toptan içerisinde de farklı türleri ile yerini almıştır. Bunlar iyotlu ile salamura şeklinde sıralanıyor. Bir de gramajların farklılık göstermesi esas alınmaktadır.

 

Billur iyotlu tuz 1.5 kg gibi farklı alternatifleri eşliğinde karşınızda. 750 gr ya da 3 kg gibi türlere de yer verilmektedir. Aralarından tercihte bulunmanız ve siparişe geçmeniz uzun sürmez. Aksine sepet sistemi ile kısa sürede siparişiniz alınır ve hazırlık aşamasına geçilir. Hazırlanan ürünlerin yine kısa süre içerisinde kargolanmasına da özen gösterilmektedir.

 

Elinize ulaştırılan tuzların, doğru bir şekilde kullanımına yer vermeniz gereklidir. Mesela çok fazla tüketilmesi halinde ödem sorunları baş gösterebilir. Az tüketilmesi ise tansiyon sorunu yaşayanlar açısından sıkıntılı olacaktır. Kısacası sağlıksal durum dikkate alınabilir. Ancak temelde tuzun uzak durulması gereken 3 beyaz arasında olduğunu da unutmamak gerek. Diğerleri ise şeker ile un olarak uzmanlarca dile getirilmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.