logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Saray İyotlu Tuz 1,5 kg

Saray İyotlu Tuz 1,5 kg


Adet Fiyatı : 3,90 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 58,50 TL
Birim Fiyat: 3,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saray İyotlu Tuz 1,5 kg

Saray İyotlu Tuz 1500 Gr

Saray İyotlu Tuz 1500 Gr seçenekleri ile yemeklerde daha lezzetli bir doku oluşturma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu iyotlu tuzun üretim aşamasından satışa sunum sürecine kadar kaliteden taviz vermeden nitelikli bir aşama tamamlanmıştır. Tuzun kullanımında sadece kalitesi yüksek olan ürünler tercih edilmektedir. Bu noktada ülkemizin yerli rezervlerinin tercih edildiği de görülüyor.

Saray iyotlu tuz sofraların vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Özellikle sunmuş olduğu net ve lezzetli rayiha ile sorunsuz bir doku oluşturmak sizin için harika bir fırsat olacaktır. Bu tuzun tadından hiçbir şey kaybetmemesi için paketleme aşamasında da büyük bir özen gösterilmektedir.

İyot desteği olması özellikle yaz aylarında su kaybettiğimiz bu dönemlerde memnun edici bir etki sunuyor. Sofra tuzu olarak kullanılmaya tam olarak uyumlu olan bu ürünün herhangi bir aksaklık yaşatmayacağı ve yemeklerde tam kalite sağlayacağı belirtilmelidir.

Kullanıldığı alanda yer alacak diğer rayihalar ile uyumlu yapısı herhangi bir tadı bastırmadan tuzun muhteşem aromasını keşfetmenizi sağlayacaktır. Sağlık koşullarına tam uygunluğu ile de göz doldurmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.