logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Billur Tuz Plastik Tuzluklu İyotlu 500 g

Billur Tuz Plastik Tuzluklu İyotlu 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Billur Tuz Plastik Tuzluklu İyotlu 500 g

Billur Tuz Plastik Tuzluklu İyotlu 500 gr

Yemeklerin olmazsa olmazı tuz. Her yemekte eksikliği hissedilen, olmadığı zaman keyif alınmayan eşsiz bir lezzet. Minik minik bedenleri ile bir kutuya doluşan billur tuz plastik tuzluklu iyotlu 500 gr yemeklerinize lezzet katmak için satın alınmayı bekliyor.

Tuzsuz yemek yemekten keyif alan yoktur. Bunun için billur tuz her yemekte size eşlik ediyor. Plastik tuzluk içinde yer alan tuzu satın aldıktan sonra kolayca kullanmanızı sağlıyor.

Tuz olmadan yemek olmaz. Bu yüzden tuz, en çoksatın alınan ürünlerden biri. Billur tuz da yemeklere eşsiz lezzetler katmanız için harika bir ürün.

Billur tuz ile yemeğinize lezzet katmanız çok kolay. Tuzu atıldıktan sonra her yemeğin ayrı bir lezzeti oluyor. Bu ayrı lezzete ise damağınız çok kolay alışıyor. Bu lezzetten mahrum kalmayın diye billur tuz mutfaklarınıza geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.