logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ruffles Ketçaplı Parti 155 g

Ruffles Ketçaplı Parti 155 gAdet Fiyatı : 43,95 TL
Koli Fiyatı (19 Adet) : 702,05 TL
Birim Fiyat: 36,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ruffles Ketçaplı Parti 155 g

Ruffles KetçaRuffles Ketçaplı Partiplı Parti

Ruffles KRuffles Ketçaplı Partiepçaplı Parti boy, en çıtır patateslerle hayatı en’lerde yaşayın sloganıyla sunulmaktadır. Türkiye’de özenle seçilen patatesler bir araya getirerek oluşturulur. Tırtıklı yapısıyla sevenlerine atıştırma hazzı sunar. Ketçaplı seçenRuffles Ketçaplı Partieğiyle ketçap sevenlerin en favori atıştırmalığı haline gelebilir.

Ruffles ketçaplı parti boy, eğlenceli aktivitelerin en belirgin atıştırmalığı olmaya adaydır. Ketçap sevenler arkadaşlarıyla ya da aileleriyle Ruffles Ketçaplı Parti boyun keyifle tadını çıkarabilir. Patates tadının ketçapla birleştiği yoğun tatla hizmete sunulacaktır.

Ruffles Ketçaplı, günün her anında atıştırmalık olarak yanınızda olacaktır. Kolay ulaşım sağlayarak ideal atıştırmalığın keyfi sürülebilir. Ruffles taze patateslerin çıtır yapıya ulaştırılarak hizmete sunulmasıyla evlere konuk olacaktır.

Ruffles paketleri kolay kullanım sağlayarak bozulmadan çıtırlığıyla keyifli zamanlarınıza ideal lezzeti sunar. Ruffles Kepçaplı Parti 149 gr. sevenlerinizle her anınızda yanınızda olmaya aday atıştırmalık olarak yoluna devam eder. Türkiye’nin her bölgesinden ürüne ulaşım sağlamak mümkün olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.