logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lays Klasik Parti 155 g

Lays Klasik Parti 155 gAdet Fiyatı : 36,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lays Klasik Parti 155 g

Lays Klasik Parti

Lays Klasik Parti klasik sevenler en öncelikli tercihi olabilir. Cipsler kıtırlığı ve eğlenceli anlarda yanınızda olmasıyla özel bir mutluluk kaynağıdır. Mutfağınızda duran cipsler her zaman atıştırmalık olarak hizmet sunar. Günün her saati açlığınızı yatıştırmak için Lays Klasik Parti ürününü tercih edebilirsiniz.

Lays Klasik Parti günün her saatinde size atıştırmalık olarak eşlik edebilir. Yuvarlak şekliyle patates hazzını daha fazla almayı sağlar. Tek başına ya da sevdiklerinizle eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlar.

Sinema gecelerinin yıldızı da cipslerdir. Bu tür etkinliklerde de Lays Klasik Parti size eşlik edebilir. Yanına dip sos yaparak da cipsin tadına farklı seçenekler katabilirsiniz.

Lays Klasik Parti tek başına kaldığınızda da tercih edilen atıştırmalık olabilir.

Günün her zamanı için kullanılabilen bu ürün patates tadını her dakika size sunar. Kolay ulaşım sağlanan bu ürün, patatesin en lezzetli yapısını müşterilere tattıracaktır. Türkiye’nin her yerinde Lays Klasik Parti ürününe ulaşım sağlamak mümkündür. 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.