logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Doritos Hot Corn Süper Boy 109 g

Doritos Hot Corn Süper Boy 109 g

3 Adet üzeri 5,17 TL

Adet Fiyatı : 5,85 TL
Koli Fiyatı (23 Adet) : 118,88 TL 134,63 TL
Birim Fiyat: 5,17 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Doritos Hot Corn Süper Boy 109 g

Doritos Hot Corn Süper Boy

Muhteşem bir mısır lezzetine bol miktarda acı eşlik ediyor. Doritos Hot Corn, artık süper boy paketinde ailenizle birlikte tüketebileceğiniz, acı tadını yoğun olarak hissedebileceğiniz bir cips. Paketi açtığınız andan itibaren mısır kokusunu hissedeceksiniz.

Her ürün içerisinde 7,0 mg protein, 57,9 mg karbonhidrat, 4,0 mg lif ve 516 mg sodyum bulunuyor. Ürün trans yağ içermiyor. Çeşitli soslar ile birlikte de tüketebileceğiniz bu lezzeti soğuk içeceklerle beraber de deneyebilirsiniz.

Doritos Hot Corn Süper Boy mısır cipsi kategorisinde yer alıyor. Bizim Toptan internet mağazasının cips kategorisi içerisinde patates cipsi ve mısır cipsi çeşitlerini bulabilirsiniz. Sadece bir tık uzağınızda olan Bizim Toptan internet mağazasını siz de favorileriniz arasında ekleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.