logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lay's Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Süper 104 g
  • resm Lay's Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Süper 104 g

Lay's Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Süper 104 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lay's Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Süper 104 g

Lay S Yogˆurt Mevsim Yes¸illikleri Süper

    

Lay’s markası cips çeşitlerini duyurmaya devam ediyor. Her geçen sene yeni cipslerini sergileyen marka, farklı çeşniler kullanmakta. Yani ürün içerikleri farklılık gösteriyor. Bu anlamda her ürün paketinin üzerinden içeriğine göz atmanız kısa sürecektir.

 

Lay S yogˆurt mevsim yes¸illikleri süper paketi dahilinde satın almak isteyenlere sergilenir. Adı üstünde cips yapımında yoğurt temin edilmiştir. Arkasından da yeşilliklerin kullandığı gözler önüne seriliyor. Bu detayları inceleyenler ise satın almak için harekete geçiyor.

 

Bizim Toptan satın alma işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlar. Başta ürünün görselleri ve içerikleri sergilenir. Beraberinde de gramaja bağlı olarak fiyatlar sıralanır. Adı üstünde paketin içerisinde 104 gram kadar cips mevcut durumda. Bu detayların akabinde sergilenen fiyatı üzerinden satın alınabilir.

 

Satın almak isteyenlere normalin altında olan fiyatlar sergilenir. Bizim Toptan fiyat politikası ile adından söz ettirmektedir. Sonuç olarak marketten almak yerine Bizim Toptan tercih edilebilir. Bu şekilde toptan fiyatı üzerinden birkaç adet satın alınması mantıklı olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.