logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lay's Baharatlı Süper Boy 104 g
  • resm Lay's Baharatlı Süper Boy 104 g

Lay's Baharatlı Süper Boy 104 gAdet Fiyatı : 35,95 TL
Koli Fiyatı (23 Adet) : 734,85 TL
Birim Fiyat: 31,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lay's Baharatlı Süper Boy 104 g

Lay S Baharatlı Süper Boy

Lay s baharatlı süper boy ürününde doğal patatesler tarladan toplanıp, fabrikada işlenmiştir. İnce ince kesilen patatesler baharatlı olarak el değmeden paketlenmektedir. Baharat lezzetini sevenler bu patates cipsini deneyebilirler. Patates cipsi, atıştırmalık olarak sık tüketilen ve sevilen bir üründür. Çıtır olması ile daha da güzel bir tada kavuşur.

Baharatları ile lezzetine lezzet katılan patates cipsini ister TV karşısında isterseniz sohbet ederken veya günün herhangi bir saatinde tüketebilirsiniz. Enerji arttıran yiyecekler arasında bulunmaktadır. Enerjiniz düştüğünde patates cipsi ile canlanabilirsiniz.

Patates cipsi kola, meyve suyu, gazlı içecekler ile de iyi bir uyum sağlar. Genellikle bu içeceklerin yanında sık sık tüketilmektedir. Çocukların da yetişkinlerin de tercih ettikleri bu üründe başka çeşitler de bulunur. Sitemizin cips kategorisinde diğer patates cips çeşitlerini de görebilirsiniz. Yoğurtlu, zeytinyağlı, klasik vb.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.