logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doritos Nacho Parti 162 g

Doritos Nacho Parti 162 gAdet Fiyatı : 42,95 TL
Koli Fiyatı (19 Adet) : 683,05 TL
Birim Fiyat: 35,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doritos Nacho Parti 162 g

Doritos Nacho Parti

Cipsler günün her saati bize eşlik eden leziz ve eğlenceli yiyeceklerdir. Bu yiyecekler genelde mutlu anlarımızda tercih ettiğimiz en seçkin atıştırmalıktır. Herkesin sevdiği ve mutlu anlarımızda bize eşlik eden cipsler, günün her saati mutluluğumuza lezzet katacaktır.

Doritos Nacho Parti, özel baharatıyla eğlenceli anların tercih sebebi olabilir. Sevdiklerinizle yaptığınız etkinliklerin baş tacı Doritos Nacho Parti, hem mutlu hem de leziz anlar sunacaktır. Bu anlarda Doritos ürünü ile mutluluğunuzu paylaşabilir ve lezzetli anlar geçirebilirsiniz.

Doritos Nacho Parti içeriğiyle, kıtır yapısıyla ve baharatıyla evlerde mutluluk kaynağı olarak eşlik ederek tüketilebilir. Sinema geceleriniz için de Doritos Nacho Parti yanınızda olacaktır. Atıştırmalıkların en pratik hali olan cipsler evinizde her zaman size lezzet sunar. 

Doritos Nacho Parti . pratik bir atıştırma seçeneği olarak evlerinizde yer alabilir. Kolay ulaşımı olması ve hemen tüketim sağlaması avantajı müşterilere sunulur. Böylelikle hemen her an mutfağınızda atıştırmalığınız sizi bekliyor olacak.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.