logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Raid Electro Isıtıcı Adet

Raid Electro Isıtıcı AdetAdet Fiyatı : 149,95 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 1775,40 TL
Birim Fiyat: 147,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Raid Electro Isıtıcı Adet

Raid Elektro Isıtıcı

Raid elektro ısıtıcı sineklerden kurtulmanın en kısa ve güzel yoludur. Pratik ve güvenilirliğiyle özellikle yaz aylarında evlerimizin vazgeçilmezidir. Koşulları önemsemeden ışık yanık olduğunda bile sineksiz bir ortam sunar. 

Sinekler yüzünden rahat uyku uyunmayan gecelerin kurtarıcısıdır raid elektro ısıtıcı. Bu ürün sayesinde keyifli zamanlar daha da keyiflenir. Rahat yemek yemek, rahat uyumak ve çocuklu evlerde bebekleri korumak için muhteşem bir üründür. 

Raid elektro ısıtıcıyı bir kere kullananın vazgeçmesi zordur. Sinek görülen her yerde akıllara ilk gelen üründür raid elektro ısıtıcı. 

Sivrisinekler yüzünden açılmayan pencere ve kapılar raid elektro ısıtıcı sayesinde artık kolaylıkla açılabilir. Bu ürün sıcak yaz günlerini felakete dönüşmesinden kurtarır. Yazlıkların, şehir evlerinin ve sıcak yaz günlerinin severek kullanılan ürünüdür raid elektro ısıtıcı. Bu ürün sivrisineklerden maksimum koruma sağlayarak takılı olduğu alanda bulunan kişilere sivrisineksiz bir alan sunar. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.