logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Portakal Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g
  • resm Pril Portakal Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g

Pril Portakal Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 gAdet Fiyatı : 49,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 998,00 TL
Birim Fiyat: 49,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Portakal Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g

Pril Portakal  temizlenmesi zor bulaşıkların kurtarıcısı olmaktadır. Oldukça zorlu yağ lekeleri, kurumuş yemek atıkları ve temizlenmesi zor yanmış kirler de beklenilen ötesinde bir sonuç gösterir.
İçeriğinde bulundurduğu portakal aroması ile birlikte bulaşıklarınızı yıkarken, portakal kokusu yayılır. Aynı zamanda muhteşem bir koku bulundurması, bulaşıklarda uzun süren kalıcı bir etkide bırakır.
Üstün formülü ile kurumuş kalıntıların tek seferde giderilmesini sağlar. Güçlü yağ çözme özelliği ise etkili ve gözle görülen bir performans oluşturur. İçeriğinde kimyasal zararlı madde bulundurmaması, ellerin tahriş olmasına da engel olur. Bulaşık deterjanı, oldukça ekonomik bir üründür. Aynı zamanda bulaşıklarda uzun süren kalıcı parlaklık etkisi, tercih edilmesi için bir sebeptir.
Tencerelerde bulunan yanmış kirleri, kısa sürede söker. Portakal kokulu bulaşık deterjanı, çoğunluğun kullanımında olan bir üründür. Güçlü ve oldukça etkili bir performans göstermesi, uzun süreli kullanımlar için tercih edilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.