logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg
  • resm Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 559,60 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Pril Klasik Elma 4 KG

Pril Klasik Elma kutularında 4 kilogramlık bulaşık deterjanı yer alıyor. Klasik temizlik ürünlerinden vazgeçemeyenler için üretilmekte olan Pril klasik deterjanlar elde bulaşıklarınızı yıkarken kullanabileceğiniz bir temizlik ürünüdür.

Doğal elmaların nefis aromatik kokularını sizlere sunan Pril, özel formülü sayesinde cildinizi de korur. Ellerinizi asla tahriş etmeyen Pril klasik bulaşık deterjanlarını kullanırken sıcak bir su kullanıyorsanız bulaşık eldiveni de kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bulaşıklarınızın pırıl pırıl olmasını istiyorsanız ve parlatıcı özelliklere sahip temizlik ürünleri arıyorsanız bulaşık deterjanı kategorimizde yer alan Pril klasik elma aromalı deterjanları deneyebilirsiniz.

Pril klasik elma aromalı bulaşık deterjanı siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.