logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkid Ultra Uzun Tekli 7'li

Orkid Ultra Uzun Tekli 7'liAdet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 912,00 TL
Birim Fiyat: 38,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkid Ultra Uzun Tekli 7'li

Orkid Ultra Kanatlı Uzun

Kadınların adet döngülerinin çok daha rahat bir şekilde tamamlanması için özel olarak piyasaya sürülen bu ürün sağlık koşullarına tam uyumlu yapısı ile dikkat çekiyor. Siz de Orkid tercih ederek özellikle cilt sağlığı ile sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan yapıdan faydalanabilirsiniz. Bu yapı sayesinde sızdırma gibi olasılıklar en aza indirilmektedir.

Orkid Ultra Kanatlı Uzun şekilde paketlenmiştir. Dileyen kişiler bunu daha toplu bir şekilde satın alabilir. Siz de ped satın alırken tasarruf etmek ve daha uygun fiyatlardan alım yapmak isterseniz Bizim Toptan sizin için en uygun seçeneklerden biri olacaktır. Orkid markasının en kaliteli ürünlerine en uygun fiyatlı ve sorunsuz şekilde Bizim Toptan üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Ped alırken bu ürünlerin sağlık koşullarına uygunluğu ile alakalı da inceleme gerçekleştirilmelidir. Orkid global manada onay almış olan seçenekler arasında yer alıyor. Siz de sağlık koşullarına tam uyumlu olan bu seçenekleri sorunsuz şekilde sızıntıyı önleyen ve deriyi tahriş etmeyen seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.