logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Orkid Ultra Gece 6'lı

Orkid Ultra Gece 6'lı


Adet Fiyatı : 17,50 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 420,00 TL
Birim Fiyat: 17,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkid Ultra Gece 6'lı

Orkid Ultra Gece

Orkid Ultra Gece gece boyunca rahat bir uyku uyumanızı sağlıyor. Geniş kanatları ile iç çamaşırınıza oturan yapısı ve sıvıyı hemen emen özelliği ile gece boyu rahatlık sağlıyor.

Emici yapısı ve esnek kanatları ile tam koruma sağlayan Orkid Ultra gece ile tüm gece boyu deliksiz uyuyabilirsiniz. İçerisinde ped barındıran bu ürün ile adet dönemi gecelerinizi rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Uzun ve esnek bir yapıya sahip olan bu pekler iç çamaşırınızın kirlenmesini önler. Sıvıyı hızlı emen ve nefes aldıran üst yüzeyi ile tüm gece kuru hissetmenizi sağlar. Esnek yapısı ile rahat hareket etmeyi sağlayan Orkid Ultra Gece 6’lı ile gece boyu rahatlık ile özel günlerinizi geçirebilirsiniz.

Sızıntıları %100 olarak önleyen yapısı ve pamuksu üst yüzeyi ile cildinizi korur. Jel tanecikler ile güçlü emicilik sağlayan bu ped pamuksu üst yüzeyi ile cildinize yumuşak bir dokunuş sağlar. Ayrıca kokuyu hapseden özelliği ile de özel günlerinizde güvenli olmanızı sağlar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.