logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Orkid Ultra Normal 8'li

Orkid Ultra Normal 8'liAdet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 912,00 TL
Birim Fiyat: 38,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Orkid Ultra Normal 8'li

Orkid Ultra Kanatlı Normal

Kadınların özel günlerinde kurtarıcı parçalardan bir tanesi olan Orkid ultra kanatlı normal, tahriş hissi oluşturmaz. Hassas cilde sahip olanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Hava alan üst yüzeyi sayesinde kızarıklık yapmaz.

Dermatolojik olarak test edilmesinin yanı sıra aynı zamanda sağlık açısından zararlı bir içeriğe sahip değildir. Normal olduğu için gün içerisinde kullanıma uygundur. Sızdırmaz yüzeyi sayesinde rahat hareket etmenize yardımcı olur.

Koruması yüksek olduğu gibi aynı zamanda son derece yumuşaktır. Yokmuş hissi yaratır ve cilde yapışmaz. En yoğun günlerinizle bile güvenle hareket edebilmenize zemin hazırlar. Kokuyu hapseden bariyerleri sayesinde kullanımı sırasında rahatsız etmez. İnce yapısına rağmen koruması ve sızdırmaz özel formülü sayesinde memnun kalmanıza yardımcı olur.

Kullanımı daha da kolaylaştıran kanatları, çamaşırınıza kolayca yapışır. Üst yüzeyinde mikro yastıklar olduğu için konforunuzu arttırır. Son derece hijyenik koşullarda üretilmesi nedeniyle aynı zamanda hijyeniktir. Kullanımı sırasında rahatsız etmediği gibi son ana kadar en iyi korumayı sağlar. Yoğun dönemlerinizde bile sızdırma yapmaz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.