logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Günlük Ped 40'lı

Molped Günlük Ped 40'lıAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 558,40 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Günlük Ped 40'lı

Molped Günlük Ped

Molped Günlük Ped seçenek ile beraber temiz iç çamaşırı giyme hissiyatını her zaman elde edebilirsiniz. Günlük ped ile genital organın temizliği ve sağlığın korunması konusunda oldukça büyük bir avantaj elde edilmektedir. Her zaman iç çamaşırı değiştirmek için uygun ortamda olmayabilirsiniz. Bu alanlarda Molped yardımınıza koşacaktır. Günlük pedinizi değiştirerek temiz iç çamaşırı hissiyatını anında elde edebilirsiniz.

Günlük ped üretim aşamasında kadın sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek tek bir ürüne dahi yer verilmemiştir. Ayrıca hava alan yüzeyi ile genital organın sağlığını bozmamak için uygun ortam hazırlanmıştır.

Hijyen konusuna önem veren kişilerin muhakkak şans vermesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. Molped tarafından en güvenilir ve kaliteli koşullarda üretilen bu günlük ped kadınların vazgeçilmezlerinden biri olacak. Sağlığın ve hijyenin korunması için en uygun ürünler arasındadır.

40lı yapısı ile fiyat alanında da daha makul bir seviyede olduğu görülmektedir. Fiyatın makullüğü sayesinde hitap edilen kadın sayısı da direkt olarak artırılmaktadır. Sağlıklı temizlik artık çok kolay!

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.