logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molped Ekonomik Kanatlı Normal 20'li

Molped Ekonomik Kanatlı Normal 20'li


3 Adet üzeri 43,95 TL

Adet Fiyatı : 45,95 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 703,20 TL
Birim Fiyat: 43,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molped Ekonomik Kanatlı Normal 20'li

Molped Eko Kanatlı Normal      

Molped kadınların adet döngüsünde en çok kullandıkları markalar arasında yer alıyor. Ped seçiminin oldukça dikkatli şekilde yapılması gerekiyor. Kadınların ten yapılarını olumsuz şekilde etkilemeyecek ürünler tercih edilmelidir. Bu noktada Molped sizin için özel olarak tasarlanmıştır. Hem dermatolojik olarak onaylanmış hem de sızdırmazlığı kanıtlanmıştır.

Molped Eko Kanatlı Normal  olarak kullanıma sunulmuştur. Toplu almak isteyen kişiler için özel paketlemeler de mevcuttur. Hangisi sizin için daha karlı ve kullanışlı olacaksa onu tercih ederek süreci tamamlayabilirsiniz. Normal kanatlı olan bu ürün sayesinde gün içerisinde sızdırma endişesi olmadan rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerden de belli olmayacak bir yapıya sahip olması ayrıca memnun ediyor.

Ped kullanımı sırasında dilerseniz normal versiyonun bir derece büyüğü olan uzunu da satın alabilirsiniz. Bizim Toptan tüm bu seçeneklere anlık olarak erişim sağlamanızı mümkün kılıyor. Bizim Toptan bu ürüne erişim sağlarken en uygun fiyat aralığından yararlanmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Gönderim ve satın alım aşamasında güvenlik ile alakalı tek bir aksaklık dahi oluşmayacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.