logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Molped Kanatlı Uzun Ekonomik 16'lı
  • resm Molped Kanatlı Uzun Ekonomik 16'lı

Molped Kanatlı Uzun Ekonomik 16'lı

3 Adet üzeri 8,75 TL

Adet Fiyatı : 8,99 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 140,02 TL 143,87 TL
Birim Fiyat: 8,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.06.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Molped Kanatlı Uzun Ekonomik 16'lı

Molped Kanatlı Uzun Ekonomik

Molped Kanatlı Uzun Ekonomik yapısı ile beraber özel günlerin artık sizin için çok daha kolay geçmesini mümkün kılıyor. Hem sızdırmaz hem de oldukça dayanıklı yapısı ile uzun iş günlerinde dahi sizi rahatsız etmeyecek!

Emici bir yapıya sahip olduğu için sızma ya da kıyafetinizin kirlenmesi gibi durumlar da meydana gelmeyecektir. Kadınların sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için gerekli olan tüm dermatolojik testlerden de geçirilmiştir.

Ped cildi tahriş etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle hava alan kanallar sayesinde ciltte hassasiyet meydana getirmeden muhteşem bir koruma sağlar. Adet döngüsü artık sizin sosyal hayatın kısıtlanması ya da kıyafet seçeneklerinin daralması manasına gelmeyecek. Çok daha rahat bir biçimde günlük hayatınıza devam etme fırsatını elde edebilirsiniz.

Molped muntazam kaliteli yapısı ile beyaz kıyafetlerinizi dahi çok daha büyük gönül rahatlığı ile kullanmanızı mümkün kılıyor. Sızdırma ya da dışarıdan belli olma gibi durumlar kesinlikle meydana gelmeyecektir!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.