logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Pul Biber 200 g

Deva Pul Biber 200 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Pul Biber 200 g

Deva Pul Biber 200 Gr

Pul biber üretim aşamasının meşakkatli yapısını lezzet olarak yemeklere yansıtan en önemli unsurlardandır. Baharat denildiği zaman akla ilk gelen seçenek olan bu ürün ile yemeklerinize muhteşem lezzetler ekleyebilirsiniz. Pul biber satın alımı sırasında güvenilir markalardan şaşmamak gerekir. Aksi takdirde farklı renklendiriciler ve kimyasallar içermesi olası tehlikelerdendir.

Pul biber üretimi sırasında Deva markası asla farklı kimyasallara ya da renklendiricilere yer vermemektedir. Bunun tam tersi sürecin olabildiğince doğal şekilde ilerlemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Biberlerin temininden kurutulma aşamasına kadar gerekli olan tüm unsurlar sorunsuz bir biçimde oluşturulmuştur. Paketleme safhasında dahi kaliteden ve sağlık koşullarına uygunluktan asla taviz verilmemektedir.

Deva Pul Biber 200 Gr paketler halinde kullanıma sunulmuş olsa da toplu bir biçimde satın alabilirsiniz. Bu süreç içerisinde özellikle Bizim Toptan firmamızın yapmış olduğu indirimler sayesinde en yüksek kaliteye en uygun fiyat ile erişim sağlayabilirsiniz. Hem tekli hem de çoklu alımlarda piyasaya göre çok daha uygun fiyatlardan istifade edebilmeniz için gerekli alt yapı oluşturulmuştur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.