logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Kekik 60 g

Deva Kekik 60 gAdet Fiyatı : 23,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Kekik 60 g

Deva Kekik 60 Gr

Kekik yetiştirme aşamasından kurutmaya kadar kusursuz etkisi ile göz doldurmaktadır. Özellikle sunulmuş olan muhteşem lezzet ile Deva baharatlarının diğer markalara göre ön plana çıkan bir kalitesi olduğu da eklenmesi gereken detaylardandır. Kekik sayesinde çorbalarınızdan sulu yemeklerinize kadar birçok alanda muhteşem bir lezzete erişebilirsiniz. Özellikle et ürünlerinin lezzetinin artırılması için en uygun seçeneklerden biri kekiktir.

Deva kekik sayesinde yemekleriniz muhteşem bir tat katarken sağlık koşullarına tam olarak uyumlu olan bu baharat ile muhteşem içecekler de hazırlayabilirsiniz. Deva baharatların her biri bitkinin yetiştirilmesinden başlayarak kurutulması ve paketlenmesine kadar tam puan almaktadır. Bu sürecin her bir parçasını global standartlara uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

Deva Kekik 60 Gr olarak minik paketler halinde satılıyor olsa da bu kekikleri toplu bir biçimde de satın alabilirsiniz. Her bir müşteri tipi için özel olarak oluşturulmuş toptan ya da perakende kampanyaların olduğu görülür. Bizim Toptan aracılığı ile alışverişlinizi yaparken en yüksek kaliteden en düşük fiyatlar aracılığı ile istifade edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.