logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Hindistan Cevizi 150 g

Deva Hindistan Cevizi 150 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Hindistan Cevizi 150 g

Deva Hindistan Cevizi 150 Gr

Hem yemeklerde, hem tatlılarda hem de hamur işlerinde kullanılabilen Deva Hindistan Cevizi hazırlanan gıdaları süslemek amacıyla da tercih edilen bir üründür. Özellikle sütlü tatlıların lezzetini taçlandırmak ve görsel açıdan çok daha estetik bir görünüm almasını sağlamak için sıklıkla kullanılır.

Deva Hindistan Cevizi sağlığa pek çok faydası bulunan bir üründür. Bol miktarda protein içeren ürün aynı zamanda tam bir lif deposudur. Sodyum ve potasyum bakımından da zengin olan hindistan cevizi C, E ile K vitaminleri de içerir. Düzenli olarak tüketildiğinde vücudun pek çok vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar.

Bizim Toptan internet mağazasının baharat kategorisi içerisinde bu ürünü bulabilirsiniz. Ürün paket içerisinde 150 gram hindistan cevizi bulunacak şekilde paketlendi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.