logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g

Bingo Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 gAdet Fiyatı : 37,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 606,40 TL
Birim Fiyat: 37,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g

Bingo Dynamıc Bulaşık Deterjanı Limonlu 675 Gr

Çeşme’nin limonlarının ferahlatıcı kokusu Bingo Dynamıc Bulaşık Deterjanı Limonlu 675 Gr ile tabaklarınıza geliyor. Çeşme esintisi ile bulaşıklarınız daha ferah ve limonun parlatıcı etkisi ile daha parlak olacak.

750 gramlık şişeler ile satışa sunulan sıvı bulaşık deterjanı bulaşıklarınızdaki yağı ve kiri söker atar. Yoğunlaştırılmış formülü,  az miktarda sıvı bulaşık deterjanı ile çok sayıda bulaşık yıkanabileceğini vaat eder.

Bingo Dynamıc bulaşık detarjanı limonlu içeriği ile kurumuş ya da yanmış yemek atıklarını bile çıkarıyor. Donmuş yağ lekeleri ve zorlu bulaşıkları en kolay şekilde temizlemenize yardım ediyor. Bulaşık deterjanı reyonundaki bu ürünü mağazalarımızda bulabileceğiniz gibi siparişiniz üzerine adresinize teslim edilmesini de sağlayabilirsiniz.  

Bulaşık deterjanı sayesinde bulaşıklarınız kolay bir şekilde temizlenir.  Özel olarak çeşme esintisi ile hazırlanmış formülü sayesinde az miktarda bile çok köpük elde edebilirsiniz. Az miktarda deterjan ile çok miktarda bulaşığı yıkayarak tasarruf sağlayabilirsiniz. 675 gramlık kutular ile satışa sunulan sıvı bulaşık deterjanını internet adresimizden sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.