logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Üzüm Sirkesi 750 ml

Besler Üzüm Sirkesi 750 mlAdet Fiyatı : 14,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Üzüm Sirkesi 750 ml

Besler Üzüm Sirkesi 750 Ml

İtina ile seçilen ve toplanan üzümlerin doğal yollarla fermantasyonu ile elde edilen Besler üzüm sirkesi uygun fiyatlarla Bizim Toptan raflarında. Tortusuz, yağsız ve yoğun aroması ile berrak bir görünüme sahip olan ürün 750 Ml. lik pratik kapaklı şişesinde sunuluyor.

Oldukça geniş bir kullanım alanı olan sirke mutfaklarımızın temel ihtiyaçlarından birisini oluşturmaktadır. Salatalarda, çorbalarda ve bazı yemeklerde kullanılan sirke ayrıca yemek dışında başka alanlarda da kullanılabilmektedir. Örneğin Saç bakımı, cilt bakımı ve zayıflama gibi amaçlarla da kullanılabilen sirke bazı alanların temizliğinde de tercih edilebilmektedir.

Antioksidan açıdan da oldukça zengin olan sirke zayıflamak ve fit kalmak isteyen kişilerin de kullandığı bir üründür. Çünkü sirke insülin düzeyini belli bir seviyede tutarak kişide tokluk hissi yaratmaktadır. Bu özelliği ile de diyet programlarının en önemli kalemlerinden birisini teşkil etmektedir.

Siz de birçok işlevi olan Besler Üzüm Sirkesi 750 Ml ürününe en uygun ve en ayrıcalıklı fiyatlarla Bizim Toptan online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.