logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ketçap 500 g

Besler Ketçap 500 gAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 358,80 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ketçap 500 g

Besler Ketçap 500 Gr

Yemeklerden makarnalara, pizzalardan hamur işlerine kadar pek çok gıdaya lezzet kazandıran Besler Ketçap güneşte kızartılmış domateslerden elde edilir. Güvenilir ve kaliteli bir ketçap çeşidi olan ürün son derece sağlıklı koşullarda üretiliyor.

Patates kızartmalarına ve hamburger çeşitlerine lezzet katan ürün ideal kıvamı ile beğeni topluyor. Ürünü mayonez ile birlikte de tercih edebilirsiniz. Besler Ketçap pratik bir ambalaj içerisinde kullanıma sunuluyor. Açılıp kapanabilen özel kapak sistemine sahip olan ambalaj buzdolabında muhafaza edilebilir ve minimum oranda yer kaplar.

Ambalaj içerisinde 500 gr ketçap yer alıyor. Ürün Bizim Toptan güvencesiyle üretiliyor ve adresinize kadar sadece tek tıkla ulaşıyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının ketçap kategorisi içerisinde bulabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.