logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Ketçap

Ketçap

43 adet ürün listelenmektedir.

Ketçap (43) adet ürün listelenmektedir.
Ketçap
43 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Tat 2'li Ekonomik Ketçap+Mayonez 390+345 g

89,75 TL

3 Adet üzeri 84,9 TL 3 Adet üzeri 84,9 TL 3 Adet üzeri 84,9 TL 3 Adet üzeri 84,9 TL 3 Adet üzeri 84,9 TL Sepete Ekle

Domates kullanılarak üretilen ketçap çeşitlerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Bazı atıştırmalık çeşitleri ile birlikte kullanılan ketçap, yiyeceklerin tadını değiştirebilecek kadar baskın bir aromaya sahip. Makarna ya da pizza gibi yiyeceklere eklendiğinde son derece yoğun bir domates tadının ortaya çıkmasını sağlayan acılı ketçap ve acısız ketçap olmak üzere iki farklı tat sunuyor.

Bizim Mutfak, Komili ve Besler markalarının ürün çeşitlerinden oluşan ketçap kategorisinde yer alan ürünler pratik bir ambalaja sahip. Açılıp kapanabilen kapak ve esnek plastik ambalaj sayesinde kolaylıkla atıştırmalık çeşitlerine ekleyebilirsiniz. Kategori içerisinde ketçap ve mayonezden oluşan ikili paket formunda ürünler de yer alıyor. Tercihinizi hazır paketlerden yana kullandığınızda 420 gr 365 gr ya da 650 gr 750 gr şeklinde iki farklı seçenek karşınıza çıkacak.

Kısa sürede aromasını kaybetmemesi için düşük gramajda ürün seçimi yapabilirsiniz. Kategori içerisinde işletmeler için üretilmiş olan 1 kilogramlık ketçap seçenekleri de yer alıyor. Oda ısısında ya da buzdolabında muhafaza etmeniz gereken ketçabın çocukların kısa sürede müptelası olabildiği bir sos çeşidi olduğunu bilmenizi isteriz.