logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Acılı Ketçap 500 g

Besler Acılı Ketçap 500 gAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 358,80 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Acılı Ketçap 500 g

Besler Acılı Ketçap 500 GR

Domates ürününden elde edilen ketçabın içerisine konulan biber özütü sayesinde acılı olabiliyor. Makarnalar, pizzalar, patates kızartması ve pilav gibi yemeklerde katkı olarak ekleniyor ve bu yemeklerin lezzetini ikiye katlıyor. Özellikle hamburger tüketenlerin vazgeçilmez tercihi.

Ağzı açılmamış olan ketçap ürünün 1 yıl kadar kullanma süresi vardır. Ketçabı oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Eğer ketçabın ağzı açılmışsa 4-6 ay arasında tüketim tarihi vardır. Kullanılmayan zamanlarda ağzı sıkıca kapatılmalı ve buzdolabında saklanmalıdır.

Ketçap kategorisinde yer alan Besler Acılı Ketçap ürünü, 500 Gr paketler halinde satışa sunuluyor. Bizim Toptan güvencesi ile üretilen Besler Acılı Ketçabı, Bizim Toptan İnternet mağazasından, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.