logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Calve Acı Sos 265 g

Calve Acı Sos 265 gAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Calve Acı Sos 265 g

Hazırladığınız yemeklere pratik bir dokunuşla Calve Acı Sos lezzeti ekleyin. Makarnalarınıza, salatalarınıza, patateslerinize ya da eklemek istediğiniz tüm yemeklere Calve acı sosun lezzeti çok yakışacak. Bir şefin elinden çıkmış kadar lezzetli tarifler Calve acı sosla hazırlanır.
Acı severler ve acı sostan anlayanlar Calve’nin lezzetini bilirler. Tam damak tadınıza uygun acılığa sahip bir sos için Calve’yi seçin. Calve acı sosun lezzeti doğrudan sos olarak kullanıldığı gibi tariflerinize de uyum sağlar.
Calve acı sosun lezzeti Calve’nin kalbinden sizin kalbinize köprü kuracak, damağınızda kalacak. Misafirlerinize sunduğunuz soslar içerisinde Calve acı sosun lezzeti kendini konuşturacak. Yemeklerinizin sırrı olan Calve acı sosun lezzeti mutfağınızda bir sır gibi kalacak.
Dolaplarda büyük yer kaplayan soslar yerine Calve Acı Sos ile yemeklerinize küçük dokunuşlar ile büyük lezzetler ekleyin. Yemeklerinizdeki sosların lezzetine önem veriyorsanız Calve acı sosu kullanın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.