logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Un 1 kg

Besler Mutfak Un 1 kg


50 TL Alışverişinize 16.90 TL

Adet Fiyatı : 19,25 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 231,00 TL
Birim Fiyat: 19,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Un 1 kg

Besler Mutfak Un 1 Kg

Her türlü özel tarifte kullanabileceğiniz Besler Mutfak Un topaklanmaz ve bu sayede en zorlu tarifleri dahi başarıyla hazırlayabilmenize yardımcı olur. Ürün özellikle hamur işlerinin ideal oranda kabarmasını sağlayabilecek kalitede.

Besler Mutfak Un kalitesi ve rengiyle mutfağınızın favorisi olabilir. Ürün serin ve kuru yerde muhafaza edildiğinde tazeliğini raf ömrünün son gününe dek koruyor. Nemden uzak tutmanız durumunda topaklanma gibi çeşitli sorunlar meydana gelmiyor.

Ambalaj içerisinde 1 kg un bulunuyor. Bizim Toptan güvencesiyle üretilen bu ürünü siz de en leziz tariflerinizde kullanabilirsiniz. Besler Un Bizim Mutfak internet mağazasının un kategorisinde yer alıyor. Sadece tek tıkla kısa zamanda adresinize kadar ulaşabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.