logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Çörek Otu 75 g

Bağdat Çörek Otu 75 gAdet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 399,50 TL
Birim Fiyat: 39,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Çörek Otu 75 g

Bağdat Çörek Otu 75 Gr (10 Adet)

Hamur işlerine yakışan tatlar arasında çörek otu da bulunuyor. Faydaları ile göz dolduran çörek otu hem tat katmak hem de süslemek için kullanılır. Siyah renkli olan çörek otu daha çok hamur işlerine eklenir ve tat vererek herkesin kendine hayran bırakır.

Elinizde altında olması gerekenler arasındadır. Bunun için Bağdar çörek otu 75 gr tercihinde bulunmanız faydalı olacaktır. 75 gram olan paket içerisinde temin edilir. Ve ağzını açarak rahatlıkla kullanmaya başlarsınız.

İsterseniz küçük bir kavanoza aktarabilir ve hamur işlerine kullanabilirsiniz. Unlu pek çok yiyeceğe tat kattığı biliniyor. Böreklerden kurabiyelere kadar pek çok hamur işine yakışan otlar arasında gösteriliyor.

Bağdat çörek otu güzel bir görünüm elde etmenizi de mümkün kılacaktır. Yiyeceklerin üzerine eklenen çörek otu, hoş bir görünüm sunar. Bunun için de her mutfakta olan ürünler arasında.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.