logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Acıbiber 500 g

Bağdat Acıbiber 500 gAdet Fiyatı : 147,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1774,80 TL
Birim Fiyat: 147,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Acıbiber 500 g

Bağdat Acıbiber 500 Gr

Bağdat acı biber 500 gr endüstriyel boy olarak üretilmiştir. Özel olarak toplanan ve daha sonrasında paketlenen acı biberler tüm yemeklere aromatik bir tat verilmesi açısından faydalı olacaktır. Sadece yemeklerde değil aynı zamanda meze ve salatalarda da kullanıma uygundur.

 Pratik ambalajı sayesinde muhafaza edilmesi daha da kolaydır. Paketi açılmadığı sürece tazeliğini korur. Zarar görmemesi adına her zaman güneşten uzak, serin yerde muhafaza etmek yararlı olacaktır. Herkesin damak zevkine hitap eden tadı dışında aynı zamanda rengiyle de yiyeceklere farklı bir görünüm katar.

 Daha acı ve keskin tatları sevenler açısından doğru tercihlerden biridir. Düzenli tüketilmesi durumunda metabolizmayı da hızlandırır. Hayata lezzet katan tat sloganıyla hareket eden Bağdat, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeker. Acı biber paketleri ise oldukça pratik ve kullanışlıdır.

 Sipariş vermeniz durumunda Bağdat acı biber, belirttiğiniz adrese en kısa sürede gönderilir. Kargo süreci hızlı olduğu için herhangi bir mağduriyet yaşanmaz. Paketlenmesine özen gösterildiğinden dolayı gönderim aşamasında yırtılma gibi sorunlar oluşmaz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.