logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vanesa Tuvalet Kağıdı 8'li

Vanesa Tuvalet Kağıdı 8'li


Adet Fiyatı : 25,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 153,00 TL
Birim Fiyat: 25,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vanesa Tuvalet Kağıdı 8'li

Vanesa Tuvalet Kağıdı 8Li

Vanesa Tuvalet kağıdı 8’li rulo içeren paketler halinde tuvalet kağıtları bölümünde yer alıyor. Tuvalette ve banyoda yer verilmesi gereken başlıca ihtiyaçlardan birisi tuvalet kağıdıdır. Kişisel temizlik için gerekli olan tuvalet kağıdı hijyenik ve sağlıklı olmalıdır.

Tuvalet ve banyolarınızda hijyeni sağlamak için Vanesa tuvalet kağıdını tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu ile cildinize nazik davranır ve tahriş etmez. Tuvalete atıldığında ise kolayca eriri ve böylece çevreyi korur. Doğa dostu olan tuvalet kağıdı tuvaletlerinizin sağlıklı olarka işlemesini sağlar. Kolayca suda eriyerek doğayı korur.

Tuvalet kağıdı klozete atıldığında erimi özelliğine sahip olsa da elde dağılmaz. Bu nedenle çocuklar bile kolaylıkla kullanabilirler. Selülozdan imal edilen bu ürün cildiniz için de tamamen sağlıklı bir üründür. Ana maddesi selüloz olan bu ürün insan cildine zararlı maddeleri barındırmaz. Yumuşacık yapısı ile suyu hızlı bir şekilde emer ve cilde zarar vermez.

Çift katlı olan 8’li tuvalet kağıdı yumuşaklığı ve dayanıklılığı ile banyolarınızdaki kişisel hijyeni sağlayacaktır. Yapay beyazlatıcı içermeyen bu ürün cilt dostu olarak cilde zarar vermez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.