logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Familia Tuvalet Kağıdı 32'li

Familia Tuvalet Kağıdı 32'liAdet Fiyatı : 189,50 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 568,50 TL
Birim Fiyat: 189,50 TL


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 10 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Tuvalet Kağıdı 32'li

Familia 3 Katlı Tuvalet Kağıdı 32 li

Familia ortaya çıkardığı ürün gamı ile muhteşem bir performans sergiliyor. Peçete sektöründe hem kalite hem de uygun fiyatın bir arada elde edilebileceği nadir seçeneklerden biri olduğu da net bir biçimde belirtilmeli. Siz de en kısa süre içerisinde Familia tuvalet kağıdından yana seçiminizi yaparak hem bütçenizi rahatlatabilir hem de kullanımı kolay ve güvenilir bir seçim yapabilirsiniz.

Familia aracılığı ile en kısa sürede tasarruflu bir kullanıma geçiş yapabilir. Bu ürünün emiciliği oldukça yüksek olduğu için tuvalet kağıdının kullanımında tek bir sorun dahi yaşanmadan ürün tüketilebilir. Ürünleri dilerseniz daha uzun müddetlerce kullanmak adına daha toplu şekilde satın alabilirsiniz. 32li satın alınan bu ürünü toptan sipariş ederseniz ödemeniz gereken tutar daha makul olacak.

Familia 3 Katlı Tuvalet Kağıdı 32 li şekilde Bizim Toptan tarafından muhteşem bir fiyat aralığı ile satışa sunuluyor. Siz de en kısa süre içerisinde siparişinizi vererek ürünlerin evinize kadar paketlenmiş bir biçimde gönderilmesini mümkün kılabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.