logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kellogg's Special K Sade Gevrek 420 g

Ülker Kellogg's Special K Sade Gevrek 420 gAdet Fiyatı : 59,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kellogg's Special K Sade Gevrek 420 g

Ülker Kellog's Sade , klasik lezzet sevenler için tercih edilen bir üründür. Atıştırmalık lezzet, genel olarak kahvaltılarda tercih edilmektedir. Ancak içeriğinde bulunan lif kaynağı ile birlikte gelişim çağında olan çocuklarınızda tüketebilir.
Demir, vitamin ve lif açısından oldukça sağlıklıdır. Ülker Kellog's Sade, içeriğinde renklendirici bulunmaz. Aynı zamanda zararlı katkı maddesi içermemektedir. Bu sebeple hem kendiniz hem de çocuklarınızın sağlığı için oldukça güvenilir bir şekilde tüketebilirsiniz.
Ürün, genel olarak kahvaltılarda tüketilmektedir. Ancak tercihen günün farklı bir öğününde de tüketebilirsiniz. Besleyici bir özelliği bulunmaktadır. Atıştırmalık olarak yer alırken doyurucu lezzeti ile birlikte açlık hissinizi bastırır.
İçeriğinde bulundurduğu muhteşem vitamin ve mineraller ile birlikte gün içerisinde dinç ve kendinizi enerjik hissetmenizi sağlar. Klasik bir lezzet olarak yer almaktadır. Buğday ve pirincin muhteşem uyumu ile ortaya çıkan gevreği, sizde tercih edebilirsiniz. Yoğun bir şekilde bulunması, uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir. Süt ilave edilerek, damaklarda doyumsuz bir tat oluşur.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.